Odborný technolog

Jsme stabilní a rostoucí společnost specializující se na plastové díly pro automobilový průmysl. Hledáme motivované členy do našeho týmu.

Náplň práce

  • Spolupráce při konstrukci forem a veškerých objednaných výrobních přípravků.
  • Samostatné provádění prvních zkoušek nástrojů.
  • Udržování a provádění změn ve výrobně, technické dokumentaci (Flowchart, S-karta, TP, Pracovní-montážní návodka, layout pracoviště, společně s týmem FMEA).
  • Zavádění nových technologií.
  • Řešení kvalitativních a technologických problémů.
  • Zvyšování kvality a efektivnosti výroby.

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti.
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 h týdně.
  • Seberealizaci a zodpovědnost za svou práci.
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy.
  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc a 1 den sick-day.
  • Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění.

Požadavky

  • Vzdělání min. SOU/SŠ technického zaměření.
  • Praxi v oblasti technologie vstřikování plastů výhodou.
  • Znalost čtení výkresů prohlížení 3D modelů.
  • Znalost strojírenských technologií.
  • Pečlivost, smysl pro detail, zájem o osobní rozvoj.
  • Samostatnost, komunikativnost a týmovou spolupráci.
Termín nástupu
Ihned, nebo dohodou.

Kontakt

Zaujala vás tato pozice? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedený e-mail.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na níže uvedený email a my se rádi ozveme.

Petra Čecháčková
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 109