Projektový technolog

Jsme stabilní a rostoucí společnost specializující se na plastové díly pro automobilový průmysl. Hledáme motivované členy do našeho týmu.

Náplň práce

  • Zpracování kalkulace včetně postupu výroby.
  • Poptávání forem, přípravků, automatizací a jednoúčelových strojů.
  • Příprava nové výroby a její zavádění do provozu.
  • Zpracování technické dokumentace.
  • Zodpovědnost za objednávání nástrojů a jejich technickou specifikaci.
  • Technické jednání se zákazníkem a dodavateli.
  • Zavádění nových technologií.
  • Zvyšování kvality a efektivnosti výroby.

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti.
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 h týdně.
  • Seberealizaci a zodpovědnost za svou práci.
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy.
  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc a 1 den sick-day.
  • Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění.

Požadavky

  • Vzdělání min. SŠ/VŠ technického zaměření.
  • Praxi v oblasti technologie vstřikování plastů výhodou.
  • Znalost čtení výkresů a prohlížení 3D modelů.
  • Komunikační znalost anglického nebo německého jazyka – podmínkou.
  • Znalost strojírenských technologií.
  • Řidičský průkaz B – podmínkou.
  • Pečlivost, smysl pro detail a zájem o osobní rozvoj.
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, komunikativnost a týmovou spolupráci.
Termín nástupu
Ihned, nebo dohodou.

Kontakt

Zaujala vás tato pozice? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedený e-mail.

Staň se součástí týmu, kde práce má smysl!

Petra Čecháčková
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 109