Personalista

Personalista/ka

Chcete být klíčovou osobou, která propojí obchodní strategii s personálními procesy? Máte zkušenosti s personalistikou ve výrobní společnosti? Přidejte se k nám!

Jsme moderní český výrobce plastových dílů se 600 zaměstnanci. Dodáváme kvalitní produkty pro přední značky v autoprůmyslu a stále rosteme.

Náplň práce

  • Účast na vytváření firemní kultury
  • Tvorba koncepce vzdělávání, motivace, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • Odpovědnost za nábor, výběr kandidátů a rozvoj talentů
  • Spolupráce s manažery a řešení personálních otázek
  • HR reporting
  • Zajištění efektivní komunikace mezi vedením společnosti a zaměstnanci

Nabízíme

  • Samostatnou práci a přátelský kolektiv stabilní a prosperující společnosti
  • Podporu v oblasti profesního i osobního rozvoje
  • Atraktivní ohodnocení podle praxe a výkonu
  • Zaměstnanecké benefity: 5 dní volna navíc, 1 sick-day, příspěvek na stravování, penzijní připojištění a dojíždění, benefitní kartu aj.
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hod. za týden
  • Notebook, služební mobil i pro soukromé účely

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, znalost AJ výhodou
  • Znalost HR procesů a legislativy
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti alespoň 3 roky
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost budovat a udržovat vztahy na všech úrovních organizace
  • Znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz B
  • Časovou flexibilitu, loajalitu k práci, zodpovědnost a pečlivost
Termín nástupu
Ihned, případně dohodou.

Kontakt

Zaujala vás tato pozice? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedený e-mail.

Staň se součástí týmu, kde práce má smysl!

Kateřina Příhodová
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 235