Pracovník úklidu

Máte rád/a pořádek? Jste pečlivý/á a záleží vám na detailu? Pak hledáme právě vás! Jsme stabilní a rostoucí společnost specializující se na plastové díly pro automobilový průmysl.

Náplň práce

  • Všeobecný úklid provozu vstřikolisovny plastů - mytí podlah, sociálních prostor, šaten, výrobních a kancelářských prostor, oken (1× ročně)
  • Úklid výrobních ploch s podlahovým mycím strojem

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc a 1 den sick-day
  • Práci ve dvousměnném provozu - 7,5 h
  • Volné víkendy
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní kartu aj.

Požadavky

  • Lásku k pořádku a radost z úklidu
  • Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat manuálně
  • Zodpovědnost a spolehlivost – stanete se důležitou součástí našeho týmu
Termín nástupu
Ihned, nebo dohodou.

Staň se součástí týmu, kde práce má smysl!

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mail uvedený níže a my se Vám rádi ozveme.

Kateřina Příhodová
HR Business Partner
kariera@plastika.cz
573 511 235